top of page
I'm a title. Click here to add your own text and edit me.

Šetříme Váš čas i peníze a dodáme Vám nejlepší možný nástroj s plnou zárukou za nejlepší cenu!  Specialista na klávesové nástroje (dig. piana, keyboardy) a PA techniku!

 

Představte si, že vcházíte do obchodu s HN (ve skutečnosti nám voláte nebo píšete) a ptáte se odborníků na doporučení. Společně nacházíte po konzultaci správné řešení na míru právě pro Vás:  Dostáváte PRAVDIVÉ INFORMACE a doporučení a to NEJLEPŠÍ ZBOŽÍ ZA NEJLEPŠÍ MOŽNOU CENU, samozřejmě podle Vašich finančních možností. Správný výběr nástroje či techniky Vám ušetří čas a peníze. Nemusíte v krátké době nic měnit. Naším cílem je spokojený klient a přiměřená odměna.

Nehledejte u nás zatím sofistikovaný e-shop! Je jich ostatně na našem i EU trhu dost a tak si zboží najděte sami a jednoduše se nás telefonicky nebo e-mailem optejte na naši cenu nebo radu, co si můžete v dané ceně nejlepšího pořídit.

Máme ceny nejlepších e-shopů a můžeme dodat téměř cokoliv z HN a techniky! Vždy se vyplatí nám zavolat a porovnat si to! 

Za 26 let existence máme desetitisíce spokojených zákazníků z řad hudebníků, studií, zvukařů a školních institucí, muzikálů, KD a divadel. Speciálně se v poslední době věnujeme i nástrojům pro začínající hudebníky a děti, které začínají v ZUŠ s prvními klávesami, piany, kytarami, atd...Proto máme na e-shopu i položky použitého zboží pro začátečníky nebo zajímavou techniku.


Zpracovat do e-shopu 10000 položek, které jsme Vám schopni ihned do 2-3 dnů dodat, by byla pořádná porce práce, času peněz a my nechceme zvětšovat firmu a její režie, abychom Vám mohli nabídnout tu nejlepší možnou cenu. 

Už jsme si tímto vývojem prošli a velkou firmu prodali a chceme to dělat INDIVIDUÁLNĚ se zaměřením na klienta a jeho potřeby.   

V dnešní době plné nákupních řetězců a e-shopů chceme zůstat tím starým obchodem, kam vždy rádi "zajdete". 

Máme showroom na Praze 9 pro osobní převzetí nástrojů nebo jednání o veškerých dodávkách. Můžeme s Vámi navštívit showroomy distribucí značek luxusních nástrojů v Praze , HK , Plzni i jinde na Moravě. Nebo si drahé nástroje vypůjčit.

Skladem držíme jen nejprodávanější modely kláves, dig. pian, kytar, aparátů, PA techniky a S/H instrumenty

a přesto umíme expedovat tisíce značek nástrojů ke klientovi druhý nebo následující den přímo z VO distribučních skladů.

Nejrychlejší cestou je zavolat na tel: 602 342 520 stejně jako mnozí muzikanti před Vámi:

Michael Kocáb, Jan Maxián (4x NORD), Vašo Patejdl, Petr Skoumal, Emil Viklický, Michal Dvořák, D. Hoffrichter Abba Revival, Vít Pospíšil Mediamusic, Jan Sláma Delcom, Miroslav Jiříček Funny Band,   Roman Dragoun, Guma Kulhánek, MIchal Pavlíček, Maťo Ivan, Ondřej Soukup, Vladimír Mišík, Eugen Vizváry, Michal David, muzikál Mamma Mia, Miloš Vacík, Imran Zangi, Miloš Meier, Lucie, Portless, Tortharry, Fermáta, Elán, Nightwork, Cirkus Ponorka, Bohouš Josef, Marek Eben, Daniel Fikejz, Jan Burian, ...

Poděkování - TOP klient:  Zdeněk Mošna Hradecký za nákup 30ks syntezátorů za 25 let (Kurzweil, Roland, Yamaha, atd.)

   ZUŠ Horní Počernice, Kobylisy, Prosek, Hostivař, Němčice na Hané, Třebíč, Dejvice, PORG Praha 4, ZŠ Říčany, atd.

   Český Rozhlas Praha, Národní divadlo Praha, Brno, Ostrava. Divadlo v Celetné, Česká televize, AMU, FAMU,
Konzervatoř Jaroslava Ježka, Pražská konzervatoř, kostely, fary, pražské kulturní domy...

Hudební Outlet = Nové  hudební nástroje, studiová a ozvučovací technika za optimální ceny 1990-2016! Na snímku s panem Enochsonem při přebírání ocenění za TOP prodeje kláves NORD.

Nejsme e-shop - dodáme Vám až domů nové nebo použité HN po individuálním pohovoru!

Všechny značky Yamaha atd..

VOLEJTE: +420 602342520

NEJLEPŠÍ CENY A SERVIS! 

Poptávkový formulář

Napište nám stručně, co zvažujete pořídit. Ozveme se Vám s možnými variantami a naší TOP cenovou nabídkou. Telefonní kontakt na Vás vše urychlí a přesvědčíte se o našich neomezených možnostech.

Využijte konzultace s odborníkem. Pouze individuálně Vám sdělíme naše VIP ceny, které jsou ještě pod nejlevnějšími e-shopy! Ročně prodáme desítky klávesových nástrojů, dig. pian Yamaha a Sencor pro žáky ZUŠ, doprava zdarma, vybrané značky. PA systémy JBL. Electro Voice, Bose, Dynacord, Yamaha...vše od A-Z!

Vaše zpráva byla v pořádku odeslána

bottom of page